Televizor SONY KD-65XH8096B 165cm (65) UHD 4K Smart Android TV
Več podobnih: Televizorji Sony
Več podobnih: Televizorji Sony
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: hlsso-kd65xh8096baep
S točkami zvestobe do popustov: 96 točk.
- 4K HDR Processor X1™ za izjemno pristnost
- S tehnologijo 4K X-Reality™ PRO se ločljivost katere koli vsebine približa 4K
- Doživite vznemirljivost kinematografa s tehnologijama Dolby Vision in Dolby Atmos
ZASLON:
- Velikost zaslona: 164 cm (65'')
- Ločljivost zaslona: 4K UHD (3840 x 2160)
- Vrsta zaslona: Edge LED
POVEZLJIVOST:
- HDMI: 4x
- USB: 2x
- WiFi: DA (Wi-Fi 802.11a/b/g/n/ac)
- Ethernetni (LAN): 1x
- Bluetooth: DA (Različica 4.2 HID)
ZVOK:
- Moč zvoka: 10W + 10W
- Tip zvočnika: Zvočnik Bass Reflex
OSTALO:
- Operacijski sistem: Android
- Energijska oznaka: A
- Letna poraba: 190kWh
- Poraba energije: 137W
Tehnične podrobnosti
Spletna povezava https://www.sony.si/electronics/televizorji/xh80-series
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Sony Belgium Leonardo da Vincilaan 7 1930 Zaventem BE
https://www.sony.si
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
Televizor Tornado 65'' 65UA3400E 4K Smart TV brez okvirja, Google, 60Hz, Dolby Digital Plus
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (5 ocen)
165 cm (65")
4K (3840p)
Da
Ne
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,75 (4 ocen)
165 cm (65")
4K (3840p)
Da
Ne
165 cm (65")
165 cm (65")