Samsung UE40C6000 40 LCD LED TV sprejemnik HLSSTUE40C6000
star_rate star_rate star_rate star_rate star_half
4,88 (8 ocen)
Več podobnih: Televizorji Samsung
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Šifra izdelka: HLSSTUE40C6000
S točkami zvestobe do popustov: 96 točk.
Samsung UE40C6000 40" LED TV sprejemnik
Tehnične podrobnosti
Dimenzije 961 x 650 x 257,2 mm
Ločljivost 1920 x 1080 (Full HD)
Kontrast mega kontrast
Diagonala zaslona 40
Tehnologija zaslona Samsung LED
Zvočniki 2 x 10 W
Teletekst 1000 strani
Funkcija slika v sliki DA
Samodejno iskanje programov DA
Elektronski spored DA
Vhod in izhod 4xHDMI, 2xUSB, VGA, SCART, LAN
Masa 20,4 kg
Vrtljiv podstavek DA
Ostalo DVB-T, DVB-C, MPEG-4, 100 Hz
Garancija 24 mesecev
Proizvajalec ali pooblaščeni odgovorni zastopnik proizvajalca:
Samsung Electronics Austria GmbH Praterstrasse 31 1020 Vienna AT
office.ljubljana@samsung.com
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
4,88 na podlagi 8 ocen
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.