Televizor Philips 50PUS8545 50 (126 cm) 4K UHD Android TV
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
Diagonala zaslona: 50" (126 cm), Ločljivost zaslona: 3840 x 2160 pik, 3-stranski Ambilight, 4K UHD, Podprtost HDR10+, 1200 Picture Performance Index HDR 10+, Dolby Vision in Dolby Atmos, Pixel Precise Ultra HD, Glasovno upravljanje Android TV/AI, Energijski razred »G«
Serija Performance: The one to watch
LED-televizor 4K UHD z Android TV
Tanek TV. Čudovita svetloba.
- Philipsov televizor 4K UHD. Osupljivo barvita HDR-slika.
- Čarobnost Ambilighta. Samo pri Philipsu.
- Srebrn kromiran kovinski okvir. Sredinsko vrtljivo stojalo.
Gladko gibanje. Pristne barve. Neverjetna globina.
- Procesor slike Philips P5. Vedno popolna slika, ne glede na vir.
- Podprtost HDR10+. Oglejte si vse podrobnosti, ki si jih je zamislil režiser.
- Dolby Vision in Dolby Atmos. Kinematografska slika in zvok.
- Dobro ravnovesje zvoka. Čist in jasen dialog. Močni učinki.
Za televizorje z OS Android TV je na voljo vsebina po vaši izbiri
- Glasovno upravljanje. Vgrajen Pomočnik Google. Deluje z Alexo.
- Android TV. Preprosto pameten.
- DTS Play-Fi. Večprostorski zvok.
3-stranski Ambilight
Dolby Vision in Dolby Atmos
originalne namene. Zvok pa je prostoren, jasen, natančen in globok.
Android TV.
predvajanjem najnovejše serije, kjer se ostali, ali pobrskajte po novih filmskih izdajah.
Tehnologija P5 Perfect Picture
4K UHD HDR
Glasovni pomočnik
televizor, spreminjate programe, preklopite na igralno konzolo in še več.
Podprtost HDR10+
površine blestijo. Barve so resničnejše.
Ambilight
- Različica Ambilighta: 3-stranska
Slika/zaslon
- Zaslon: LED-televizor 4K Ultra HD
- Diagonalna velikost zaslona: 50 palec / 126 cm
- Ločljivost zaslona: 3840 x 2160
- Razmerje stranic: 16 : 9
- Tehnologija za slikovne pike: Tehnologija P5 Perfect Picture
- Izboljšava slike: Izjemno visoka ločljivost, Dolby Vision, HDR10+, 2100 PPI
Podprta ločljivost zaslona
- Računalniški vhodi na vseh priključkih HDMI: Podpora za HDR, HDR10/HLG, do 4K UHD 3840 x 2160 pri 60 Hz
- Video vhodi na vseh priključkih HDMI: do 4K UHD 3840 x 2160 pri 60 Hz, Podpora HDR, HDR10/HLG (Hybrid Log Gamma), HDR10+/Dolby Vision Android TV
- OS: Android TV™ 9 (Pie)
- Velikost pomnilnika (Flash): 16 GB* Funkcije Smart TV
- Uporabniška izkušnja: SimplyShare
- Interaktivni televizor: HbbTV
- Program: Funkcija Pause TV, Snemanje na USB*
- Enostavna uporaba: Pametni gumb za hitro odpiranje menija, Uporabniški priročnik na zaslonu
- Daljinski upravljalnik: z glasom
Obdelovanje
- Hitrost procesorja: Štirijedrnik
Sprejemnik/sprejem/prenos
- Podpora za HEVC
- Digitalni televizor: DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
- Podpora za MPEG: MPEG2, MPEG4
- Predvajanje videa: PAL, SECAM
- Programski TV-vodnik*: 8-dnevni elektronski vodnik po programih
- Indikator jakosti signala
- Teletekst: 1000-stranski Hypertext
Povezljivost
- Število priključkov HDMI: 4
- Število priključkov USB: 2
- Brezžične povezave: Bluetooth 4.2, Wi-Fi 802.11ac, 2 x 2, dvopasovni
- Značilnosti tehnologije HDMI: 4K, Zvočni povratni kanal (ARC)
- HDCP 2.3: Da za vse HDMI
Večpredstavnostne aplikacije
- Podprti formati podnapisov: .SRT, .SUB, .TXT, .SMI
- Glasbeni formati: AAC, MP3, WAV, WMA (2 do 9.2), WMA-PRO (9 in 10)
- Slikovni formati: JPEG, BMP, GIF, PNG, 360° fotografija, HEIF
Zvok
- Izhodna moč (RMS): 20 W
- Konfiguracija zvočnikov: 2 x 10 W zvočnik polnega razpona
Ostalo
- Razred na energetski oznaki: G
- Dimenzije naprave s stojalom (Š x V x G): 1119,8 x 720,2 x 253,6 mm
- Teža izdelka (s stojalom): 16,9 kg
- Združljivo s standardom VESA za stenske nosilce: 300 x 200 mm