Televizor Philips 50PUS6504 127 cm (50) 4K UHD Smart TV
star_rate star_rate star_rate star_rate star_rate
5,00 (1 ocene)
Več podobnih: Televizorji Philips
hiter kredit do 84 obrokov
Objavljamo samo najnižje cene brez prečrtanih.
arrow_forwardPOIŠČI PODOBNE
Jamstvo in storitve
Šifra izdelka: avt149835
S točkami zvestobe do popustov: 37 točk.
Tehnične podrobnosti
Diagonala zaslona 126 cm (50'')
Ločljivost zaslona 3840 x 2160 UHD
Tip zaslona LCD
Smart TV (operacijski sistem) Linux
Osveževanje zaslona 50Hz
HDR (Visoko dinamično območje) DA
HDR (Visoko dinamično območje) dodatno HDR10, HLG , HDR10+, Dolby Vision
Dodatne TV lastnosti Lokalna zatemnitev
Dodatne TV lastnosti dodatno Micro Dimming,
Kakovost gibanja v sliki PPI 1000
Vrsta osvetlitve zaslona DIRECT LED
Kakovost slike Pixel Precise Ultra HD, Natural Motion
Sistem zvočnikov 2.0, 20W
Zvok 5-pasovni izenačevalnik, Zvok A.I., jasen dialog, Dolby Atmos, izravnava glasnosti
Procesor 4-jedrni procesor
Povezave Wi-Fi 11n 2x2, LAN,
Sprejemnik MPEG-4 DVB-T/T2/C/S/S2, FHD HEVC@60Hz
Daljinski upravljalnik klasičen TV daljinski upravljalnik
Teža 11,3 kg
Mere (Š x V x G) 1127,6 x 676,1 x 244,7 mm
Mere brez stojala 1127,6 x 655,3 x 85,9 mm
Energetski razred A+
Barva Visoko bleščeča črna
VESA standard 200 x 200 mm
Dodatne informacije /
Garancija v mesecih 24 mesecev
Kupi skupaj:
Vsi izdelki skupaj
Vprašanja, klepet, ocene in mnenja
Za sodelovanje se prijavite v Enaa.com
5,00 na podlagi 1 ocene
Objavili smo vse, kar sami vemo o tem izdelku, roku dobave, ceni, posebnih popustih, ugodnostih, dodatnih storitvah in možnosti nakupa na obroke. Na vprašanja odgovarjamo od ponedeljka do petka med 9.00 in 15.00 uro.
Primerjava lastnosti: Televizorji
Ocena
Diagonala zaslona
Ločljivost zaslona
Smart TV
Ambilight
Ta izdelek
star_rate star_rate star_rate star_rate star_border
4,80 (5 ocen)
127 cm (50")
4K (3840p)
Da
Ne
4,80 (5 ocen)
127 cm (50")
4K (3840p)
Da
Ne
127 cm (50")
127 cm (50")